Pracovní příležitosti v TeamPrevent-Santé, s.r.o.

Společnost TeamPrevent-Santé, s.r.o. patří k předním poskytovatelům služeb v oblasti prevence, která zahrnuje prémiovou zdravotní péči pro individuální i firemní klienty, pracovnělékařské služby, bezpečnost a ochranu zdraví při práci, požární ochranu, servis hasicích zařízení včetně revizí a odborná školení.

V rámci skupiny TeamPrevent Group poskytujeme v devíti evropských zemích služby pro více než 270 000 klientů a pečujeme o téměř 4 miliony zaměstnanců. To je jeden z důvodů, proč neustále hledáme do týmu našich zaměstnanců ty nejlepší.
 
Všechny aktuální pracovní příležitosti najdete zde.

 

Pokud jste lékařem pracovnělékařských služeb, všeobecným praktickým lékařem nebo máte jinou specializaci, jste registrovanou sestrou nebo osobou odborně způsobilou v prevenci rizik, v oblasti požární ochrany, případně jiným specialistou v oblasti prevence a ochrany zdraví při práci a chtěli byste se stát součástí našeho týmu, rádi vás u nás přivítáme. Kromě těchto pozic vám nabízíme jedinečnou příležitost profesní realizace a růstu i na administrativních pozicích.

Tým našich zaměstnanců je naším nejcennějším kapitálem a významným prvkem na cestě k úspěchu. Stavíme zejména na odbornosti a profesionalitě. Podporujeme inovační přístup a kreativitu a snažíme se neustále vytvářet prostor k seberealizaci.

 

Úspěch naší společnosti je naším společným úspěchem.