Pracovní příležitosti v TeamPrevent-Santé, s.r.o.

Jsme progresivní a expandující společnost, v oblasti pracovního lékařství, nadstandardních lékařských služeb, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a v prevenci požární ochrany patříme mezi největší privátní společnosti v České republice. Jsme si vědomi, že naše služby jsou tak kvalitní, jak kvalitní jsou naši zaměstnanci. To je jeden z důvodů, proč neustále hledáme do týmu našich zaměstnanců ty nejlepší.

Pokud jste lékařem pracovně-lékařských služeb, všeobecným praktickým lékařem nebo máte jinou specializaci, jste registrovanou sestrou nebo osobou odborně způsobilou v prevenci rizik, v oblasti požární ochrany případně jiným specialistou v oblasti prevence a ochrany zdraví při práci a chtěli byste se stát součástí našeho týmu, rádi vás u nás přivítáme. Kromě těchto pozic vám nabízíme jedinečnou příležitost profesní realizace a růstu i na administrativních pozicích.

Tým našich zaměstnanců je naším nejcennějším kapitálem a významným prvkem na cestě k úspěchu. Stavíme zejména na odbornosti a profesionalitě. Podporujeme inovační přístup a kreativitu a snažíme se neustále vytvářet prostor k seberealizaci.

Pro náhled aktuálních pracovních příležitostí prosím klikněte zde.

Úspěch naší společnosti je naším společným úspěchem.

Prosím klikněte zde pro více informací!