Zdravotní sestra v ambulanci-soukromá klinika

Náplň práce:

  • práce v moderní ambulanci interního nebo praktického lékaře
  • drobné administrativní úkony
  • vyšetření klienta, asistence lékaři při vyšetření

Požadujeme:

  • minimálně střední zdravotnické vzdělání,
  • chuť pracovat a učit se novým věcem
  • AJ na komunikativní úrovni
  • proklientský přístup

Nabízíme:

  • skvělý tým zdravotníků a ještě lepší kolektiv
  • práci v moderním prostředí v soukromé klinice na Praze 1 a Praze 4
  • teambuildingové akce
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • individuální rozpočet na osobní růst
  • studijní volno na vzdělávací akce
  • akreditované kurzy na pracovišti
  • dotované masáže a rehabilitace a stomatologické výkony
  • nadstandardní lékařská péče pro Vás a rodinné příslušníky
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • podpora kariérního růstu

Informace o pozici

Místo pracoviště: Pštrossova 192/24, 110 00 Praha-Nové Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky: Angličtina (mírně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy, pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené

Máte-li zájem o tuto pozici, kontaktujte paní Markétu Zemanovou marketa.zemanova@teamprevent.cz