21. březen 2017

 

Otevření kmenových ordinací v Olomouci a Ostravě

V rámci zkvalitňování našich služeb bychom vás rádi informovali o otevření nových kmenových ordinací v Olomouci a v Ostravě.

Nad rámec základních pracovnělékařských prohlídek zde zajišťujeme specializovaná vyšetření: EKG, audiometrie a spirometrie.

Ordinace jsou pro vás otevřeny od pondělí do pátku v době 7:30 – 16:00.

Ordinace Olomouc

Palackého 626/3
779 00 Olomouc

 

Lékařský dům, jehož součástí je i naše ordinace, se nachází v samotném centru města Olomouc, je velmi dobře dostupný městskou veřejnou dopravou – zastávky tramvaje (Palackého a Náměstí Hrdinů) a autobusu (Náměstí Hrdinů). V blízkosti je možné využít i placené parkování na Kollárově náměstí.

Ordinace Ostrava

Dr. Martínka 1491/7
700 30 Ostrava-Hrabůvka

 

Poliklinika je snadno dopravně dostupná, přímo u ní staví tramvaje a autobusy na zastávce Poliklinika. Přímo před budovou je rovněž možnost parkování.

Pro více informací kontaktujte naše CallCentrum 212 12 12 12, callcentrum@teamprevent.cz.

 

 

 

 

 

 

Přes skupinu B·A·D

Skupina B·A·D spravuje s více než 4.000 experty v Německu a Evropě 270.000 podniků se čtyřmi miliony zaměstnanců v nejrůznějších oblastech prevence. V roce 2016 činil obrat 265,5 milionů eur. Tím společnost B·A·D GmbH patří se svými evropskými dceřinnými společnostmi TeamPrevent k největším evropským poskytovatelům služeb v oblasti prevence (bezpečnost práce, zdraví, bezpečnost, zaměstnanci). Rozsah služeb sahá od samostatných projektů až ke komplexním outsourcingovým opatřením. Portfolio skupiny je doplněno rozmanitou nabídkou v oblastech poradenství, dalšího vzdělávání a certifikace.